Türk Mutfağı Oss Yemek

1993 yılında Kurulan OSS Yemek, Eşsiz Lezzet ve Üstün Hizmet kalitesiyle her gün daha ileriye giderek bu tadı herkese ulaştırmak için, 2008 yılında Hacı Baba Kebap Salonunu açmıştır. Mutfakta olan üstün başarısını Türk halkının vaz geçilmezi olan kavhaltı da da lezzetini kanıtlamak isteye Oss yemek 2014 yılında BesYol Börek açmış ve günümüze kadar bu alanda da başarısını sürdürmüştür. 2016 yılına gelindiğinde lezzet arayışından vaz geçmeden ilerlemiş, Sufjeji markası ile kendi patentli lezzetini oluşturmuştur. İmalatı ve Satış patenti sadece kendisinde olan özel tarif ile bir kere daha Mutfak alanında başarılarını kanıtlayan Oss Yemek, yeni tadları ile her geçen gün kendini geliştimektedir.

Tahinli Sufle

Sufle çikolata değildir. Sufle denilince herlesin aklına gelen çikolata olabilir. Fakat biz bu anlayışı değiştirmek ve çikolata sevmeyen kişiler için de bu muazzam lezzeti sunmak adına tahinli sufleyi geliştirdik. Aynı zaman da daha hafif bir tatlı arayanlar için de alternatif olan tahinli suflemizi mutlaka deneyin

Çikolatalı Sufle

Bir suflenin kalitesini anlamak için yapmanız gerekenler çok basit. Kaşığınızı daldırdığınız anda içerisinde ki akışkan sıvı tabağınıza yayılıyor ve akışını durduramıyorsanız, o gerçek bir sufledir. Sizler de gerçek sufle deneyimini yaşamak için bizim ile iletişime geçin. Farkı kendiniz tadın.

Limonata

En eski kültürel içecekelerimizden olan Limonata her yaştan insan için vaz geçilmez lezzetlerinizdendir. Size özel limotamızın sırrını veriyoruz. Limonun ferahlı portakalın lezzeti ile birleştirdik ve ortaya Sufleji Limonatayı çıkardık. Deneyin, vaz geçemeyeceksiniz.